KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12861628
nr 1286 1628
Axel Herman Hägg
(1835-1921), Sverige
Etsning, Signerad. Motivet: 68x54 cm
Axel Herman Hägg, svensk arkitekt och målare född 1835, död 1921.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:30:44
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Axel Herman Hägg
Läs mer om Axel Herman Hägg